Hizmetlerimiz

Home / Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

1370875312

 

1 Yıl Garantili Orjinal Yedek Parçalar Uygun Fiyatlarla Profesyonel İşçilik, 10 Yıllık Teknik Servis Tecrübesi ile Tamir, Bakım, Onarım, Teknik Servis Hizmetiniz İzmir’in Tüm Bölgelerinde.Arçelik teknik servis

1 yıl  garantili orijinal yedek parça ve profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktayız. Arızalı ürünlerinizi İzmir içinde isterseniz kapınızdan teslim almakta, isterseniz olduğu yerde tamir ve bakımını yapmaktayız.

Arızalı olan ürünleriniz için telefon yada iletişim formu ile bize ulaşırsanız en kısa süre içerisinde sizlere hizmet vermek için evinize ya da ofisinize gelmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla, ekonomik ödeme koşulları çerçevesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Bozulan ürünlerinizin arıza bölgesindeki kontrollerden sonra ürünün diğer bölgelerini de kontrol etmekteyiz. Teknik servis hizmetimiz bozulan tüm ürünlerinizde sizler için çözümler üretip sorunlarınızı çözer.

Gezici servisimiz sayesinde iletişim adreslerinden bizlere ulaştığınızda en yakın servisimizi sizlere kısa süre içerisinde yönlendirilir. Bu sayede sizlerde güvenle ürünlerinizi bizlere teslim edebilirsiniz. Tamir edilmiş ürünleri 2 iş gün içerisinde teslimatını yapmaktayız.

İzmir Aeg Servisi İzmir Airfel Servisi İzmir Alarko Servisi İzmir Alaska Servisi İzmir Arçelik Servisi İzmir Baymak Servisi İzmir Bosch Servisi İzmir Daikin Servisi İzmir Demirdöküm Servisi İzmir Eca Servisi İzmir Electrolux Servisi İzmir Ferroli Servisi İzmir General Servisi İzmir Hitach Servisi İzmir İmmergas Servisi İzmir Maktek Servisi İzmir Midea Servisi İzmir Mitsubishi Servisi İzmir Protherm Servisi İzmir Sanyo Servisi İzmir Termodinamik Servisi İzmir Toshiba Servisi İzmir Vestel Servisi İzmir York Servisi İzmir Zibro Servisi

Leave a Comment